جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

کاش همراه زائران اربعین بودیم!!!

  همه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی چشم انتظار وفات رهبر کبیر انقلاب بودند تا از اوضاع نابسامان ضربه به انقلاب بزنند ولی از آنجایی که انقلاب خدایی بود، هرگز فکر ظهور فرزندخلف آن پیر فرزانه به نام سید علی را نداشتند و با بصیرت و عملکرد سریع خبرگان رهبری، پوزه آنها به خاک ذلت مالیده شد! از آن روز تا کنون زمان نشان داد که چه گوهری را به جای رهبر کبیر انقلاب خدا برای ما رهنمون فرموده است تا به برکت شجاعت، سیاست، درایت، مدیریت، ایمان، تقوا، کیاست، بصیرت و ... خود ما را به سر منزل مقصود برساند. در برهه های از زمان که بیم انحراف در مسیر انقلاب از طرف دوستان و یا دوست نمایان می رفت، چرخ عظیم انقلاب اسلامی را در مسیر درست خود هدایت نمودند. زمانه در باره این رهبر فرزانه قضاوت خواهد کرد که ملت بزرگوار ایران با رهبری این عزیز زهرا ، انقلاب اسلامی را به دست صاحب بر حقش خواهد رساند ان شاءالله تعالی.

  در جهان سایتمداران و رهبران بزرگی در  گذشته و حال زندگی می کردند ولی کمتر کسی از آنها در باره آینده جهان با جوانان ملتها درد دل  و آنها را با روشنگری به سوی سعادت راهنمایی کرده اند ولی امام خامنه ای چنین کردند که طی دو نامه به جوانان غربی در مورد ظلمی که در حق اسلام  و مسلمین شده است، آنها را به تفکر و تآمل وا می دارد. داعش را زباله ای خطاب می کنند که زائیده سیاست نادرست دولتمردان غربی در منطقه است و در مورد اهمیت راهپیمایی اربعین حسینی فرمودند:"ای کاش همراه زائران اربعین بودیم" راهپیمایی عظیم اربعین ترکیب ایمان و عشق و از شعائر الهی است. و حرکت عظیم مردم جلوه ای از ویژگی های برجسته مکتب اهل بیت(ع) است.

   


  این مطلب تا کنون 22 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 11 آذر 1394
  منبع
  برچسب ها : انقلاب ,اربعین ,عظیم ,رهبر ,اسلامی ,انقلاب اسلامی ,اربعین بودیم ,زائران اربعین ,کبیر انقلاب ,رهبر کبیر ,زائران اربعین بودیم ,همراه زائران اربعی ,
  کاش همراه زائران اربعین بودیم!!!

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 4 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر